نهار خوری چهار نفره ی چوبی

زیبایی خانه موجب گرم تر شدن فضای خانواده می گردد و حفظ این محیط گرم و صمیمی دغدغه ی بسیاری از خانواده های امروزی است . واضح است که انتخاب صحیح لوازم داخلی منزل تاثیر بسزایی در تحقق خانه ی رویایی شما خواهد داشت. یکی از فضاهای مهم خانه برای اعضای خانواده فضای صرف غذای لذیذ کدبانوی خانه است زیرا که افراد خانواده هنگام صرف غذا همه حضور بهم می رسانند و بسیاری از خاطرات خوش زندگی در همین لحظه ها رقم می خورند . با انتخاب وسایل مناسب و چیدمان خوب این محیط می توان نشاط و دلگرمی این لحظات را دو چندان نمود. نهار خوری چوبی خورشید ، یک میزبان گرم و صمیمی برای لحظات شیرین هر خانواده ایرانی است .

کانال تلگرام

تلفن تماس :  09201097906

نهار خوری چوبی
نهار خوری چوبی
میز و صندلی چوبی
میز و صندلی چوبی

وسایل چوبی منزل | کتابخانه چوبی خورشید

حضور کتابخانه در اتاق شما پیام  آموختن را به اعضای خانواده می رساند و  کتابخانه می تواند نقش یک دعوت کننده به مطالعه را در خانه شما ایفا کند. کتابخانه چوبی خورشید یک المان دکوراتیو ایرانی است که می تواند مکمل دکوراسیون منزل ایرانی باشد و در حاشیه اتاق شما بدرخشد.

کتابخانه چوبی
دکوراسیون خانه ایرانی
کتابخانه چوبی
دکوراسیون خانه ایرانی

لوازم چوبی منزل | صندلی خورشيد

استفاده از لوازم چوبی برای آراستن فضای داخلی منزل موجب بهبودی کیفیت نشاط در خانه شده و طراوت طبیعت را میهمان خانه ی شما می کند . در تصاویر زیر صندلی چوبی خورشید را تماشا می کنیم که با طراحی و نقش نگار ایرانی یک مکمل عالی برای دکوراسیون داخلی منزل ایرانی محسوب می شود.

نمایشگاه خورشید همه روزه با تعیین وقت قبلی پذیرای شماست . تلفن تماس جهت هماهنگی : ۰۹۲۰۱۰۹۷۹۰۶

وقتی لوستر وارد اتاق خواب می شود

طراحی دکوراسیون و ارائه ایده برای بهبود فضای داخلی منزل گاهی به یک کار دشوار تبدیل می شود. بخصوص برای کسانی که نمی توانند تصویری از اجرای طرح مورد نظرشان تصور کنند. برخی طراحان دکوراسیون بر این باورند که  چیدمان های تکراری تبدیل به یک عادت شده اند و به عنوان الگو در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند و این میتواند مانعی در ارائه ایده های خلاقانه محسوب گردد. برای مثال برای روشنایی  اتاق خواب همیشه از آباژور و چراغ رومیزی استفاده می شود, اما در تصاویر زیر این عادت کنار گذاشته شده و لوستر به اتاق خواب پیوسته است.اما آیا حضور لوستر در اتاق خواب موجب بهبود وضعیت آن می گردد ؟

 

پترن در دکوراسیون داخلی

استفاده از پترن ها در طراحی دکوراسیون داخلی منزل  در ارتقا و بهبود فضای داخلی موثر خواهد بود . پترن ها را می توان در اتاق پذیرایی , اتاق خواب
, سرویس های بهداشتی و آشپزخانه بکار گرفت . پترن ها می توانند توسط طرح روی قالیچه , طرح روی کاغذ دیواری , روبالشی , مبلمان ؛ تابلو ها , لوازم چوبی ،كيفيت فضای داخلی منزل را بهبود ببخشند. درتصاویر زیر حاصل بکارگیری پترن ها را در اتاق های گوناگون و با لوازم گوناگون مشاهده می کنیم.

 

 

مبلمان های مدولار و دکوراسیون اتاق پذیرایی

در تصاویر مدل های متنوعی از مبلمان های راحتی مدولار را مشاهده می کنید که سادگی و زیبایی را برای دکوراسیون پذیرایی به ارمغان می آورد .فراموش نکنیم که انتخاب رنگ مناسب با محیط تاثیر بسزایی در جلوه ی بصری اتاق خواهد داشت.

 

طراحی دکوراسیون آپارتمان کوچک

 

در مطلب دکوراسیون داخلی یک آپارتمان کوچک62 متری ملاحضه می نمایید که جانمایی خوب لوازم منزل موجب بهره مندی حداکثری از فضای منزل شده است . اغلب طراحان داخلی از بکاربردن رنگ تیره در فضاهای کوچک اجتناب می کنند در صورتیکه در این نمونه استفاده از رنگ تیره در کف و برخی از لوازم داخلی مشاهده می گردد .